Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jame yra auksu padengtos jungtys ir PVC apvalkalas, užtikrinantis patvarumą ir patikimą veikimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male, USB 3.2 Micro-B Male |
| Korpusas | PVC |
| Jungčių danga | Auksas |
| Pinų konstrukcija | Žalvaris |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Matmenys (Micro-B) | 15.8 x 26.0 x 7.8 mm |
| Kabelio ilgis | 2m |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5 mm |
| Laido medžiaga | Alavuotas varis |
| Laido storis (energijai) | 24AWG |
| Laido storis (duomenims) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 80% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz-7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |