Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio USB 2.0 Type C į Micro-B kabelis su maksimalia galia 2.5W ir palaikoma juosta iki 480Mbps. Pagamintas iš PVC korpuso ir vario laidų, atitinka RoHS standartus ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 2.0 Type C į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Apskritas |
| Standartas | USB 2.0 |
| Palaikoma juosta | 480Mbps |
| Maksimali galia | 2.5W (5V 0.5A) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Micro-B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
Kabelio konstrukcija |
|
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Laido storis | 28AWG |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL (žaliava) |