Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio USB 2.0 Type A į C laidas, turintis maksimalų 15W galingumą ir 480Mbps duomenų perdavimo greitį. Laidas pasižymi auksu padengtomis jungtimis ir PVC apvalkalu, užtikrinančiu ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 2.0 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vairo medžiaga | Padengtas varis |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480Mbps |
| Maksimalus galingumas | 15W (5V 3A) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Minimali lenkimo spindulys | 25mm (0.98in) |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių padengimas | Auksas |
| Ekranavimas | Varinė folija ir aliuminio magnio pynė 82% |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |