Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
0.5 m ilgio USB 3.2 Type A į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir maksimalų energijos išėjimą 15W. Kabelis turi PVC apvalkalą, tinotų varinių laidininkų ir yra suderinamas su USB 3.2 ir USB 2.0 protokolais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Palaikomas juostos plotis | 10Gbps |
| Maksimalus energijos išėjimas | 15W (5V 3A) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Laidininko storis (energijai) | 24AWG |
| Laidininko storis (duomenims) | 30AWG |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz-15GHz < 40dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 45mm (1.77in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |