Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
1 m ilgio USB 3.2 Type A į C laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10 Gbps ir maksimalų galingumą iki 15 W. Laidas turi patvarų PVC apvalkalą ir varinę laidininkų konstrukciją, užtikrinančią patikimą veikimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 3.2 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.5mm (0.18in) |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Palaikomi protokolai | USB 3.2, USB 2.0 |
| Maksimalus energijos išėjimas | 15W (5V 3A) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Laido storis (energijai) | 24AWG |
| Laido storis (duomenims) | 30AWG |
| Šarvai | Tinotas varinis pynimas 50% |
| Nominali slopinimo vertė | 0.5MHz-15GHz < 40dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 45mm (1.77in) |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |