Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Ups topologija | „line-interactive“ |
| Išvesties galia (va) | 1500 va |
| Išvesties galia | 865 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 156 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 300 v |
| Įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išvesties dažnių reguliavimas | 50/60 hz |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 441 j |
| Išlaikymo trukmė (min.) | 10 ms |
| Išlaikymo trukmė (maks.) | 12 ms |
| Efektyvumas | 98,9 % |
| Garso lygis | 45 db |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Apsaugos nuo viršįtampių ypatybės | Skaitmeninė abonento linija (dsl), faksas, modemas, tinklas |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Ryšys | |
| Ac išėjimo tipai | F tipas |
| Maitinimo laido kištukas | F tipas |
| Lizų kiekis | 6 ac išvestis(ys / čių) |
| „f“ tipo išvesčių skaičius | 6 |
| Usb prievadas | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 187 vah |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 3,7 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 12,3 min |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 8 h |
| Hot-swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Ekranas | Lcd |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Bsi 1363, ce, nemko, reach, tuv-gs |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 112 mm |
| Ilgis | 382 mm |
| Aukštis | 301 mm |
| Svoris | 13 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Telefoninis (rj-11), usb laidas |
| Instrukcija | Taip |
| Garantijos kortelė | Taip |
| Programinės įrangos cd | Taip |
| Siejama programinė įranga | Powerchute personal edition |
| Kitos savybės | |
| Baterijos tipas | Apcrbc124 |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Tinka naudoti šalyje / vietovėje | Europa |
| Modelio pavadinimas | BR1500G-GR |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …