Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
USB 2.0 Type A į A Duomenų Blokatorius turi male į female jungtį su PVC korpusu ir nikelio danga. Jis veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C ir turi 2 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Adapteris |
| Modelis | USB 2.0 Type A į A Duomenų Blokatorius |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type A Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Fosforinė bronza |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (PxDxA) | 30.3 x 18.1 x 11 mm |
| Spalva | Juoda |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | CE, FCC, RoHS, REACH |
Saugumo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą. | |