Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m ilgio USB 2.0 Type A į Micro-B laidas su nikelio dangos jungtimis ir variniais laidais. Palaiko 480 Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo 0°C iki 40°C.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 5m USB 2.0 Type A į Micro-B Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type Micro-B Male |
| Apvalkalas | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Jungčių konstrukcija | Žalvaris |
| Jungčių danga | Auksas |
| Matmenys (A) | 15.5 × 35 × 7.8 mm |
| Matmenys (Micro-B) | 10 × 24 × 7.6 mm |
| Kabelio ilgis | 5m (16.40ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5 mm |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Laido storis (galia) | 28AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio tinklelis 57% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 16 mm |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |