Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m ilgio USB 2.0 Type A į B laidas su nikelio danga ir PVC apvalkalu. Jis palaiko 480 Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros intervale nuo 0 °C iki 40 °C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 5m USB 2.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | Type A Male, Type B Male |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm |
| Matmenys (B) | 11.8 x 35 x 10.2 mm |
| Kabelio ilgis | 5m (16.40 pėdų) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Aliaus varis |
| Laido storis (galia) | 26AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Laikymo temperatūra | 0°C - 70°C |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |