Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m USB 2.0 Tipo A prailginimo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir nikelio dangos jungtimis. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB pratęsimo kabelis |
| Modelis | 5m USB 2.0 Tipo A pratęsimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Tipo A Male į USB 2.0 Tipo A Female |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Jungčių konstrukcija | Žalvaris |
| Jungčių danga | Auksas |
| Kabelio ilgis | 5m (16.40ft) |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4mm (0.17in) |
| Laidininkų medžiaga | Tinota varis |
| Laidininkų storis (galia) | 26AWG |
| Laidininkų storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 43% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 16mm (0.63in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakavimo tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |