Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
1 m USB 2.0 Type A į Mini-B laidas su 480Mbps pralaidumu. Ypatybės: auksu padengtos jungtys, PVC apvalkalas ir 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 2.0 Type A į Mini-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type Mini-B Male |
| Korpuso medžiaga | Chromuotas, ABS |
| Jungčių padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Matmenys (A) | 15.5x35x7.8mm (0.61x1.38x0.31in) |
| Matmenys (Mini-B) | 10x24x7.5mm (0.39x0.95x0.30in) |
| Apvalkalo skersmuo | 4.0mm (0.16in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Švininiu varis |
| Laido storis energijai | 24AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG |
| Apsauga | Varinė tinklelis 70% |
| Remiamas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
| Veikimo temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C - 85°C (-13°F - 185°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |