Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB 3.2 Type A prailginimo laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5 Gbps. Jis turi Male Type A jungtį viename gale ir Female Type A jungtį kitame, o patvarus PVC apvalkalas užtikrina ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB pratęsimo kabelis |
| Modelis | 3m USB 3.2 Tipo A pratęsimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Tipo A Male (Jungtis A), USB 3.2 Tipo A Female (Jungtis B) |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Auksas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Kabelio ilgis | 3m (9.84ft) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Laido medžiaga | Tinė varis |
| Laido storis | Galia: 24AWG, Duomenys: 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio magnio pynė 80% |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Minimali lenkimo spindulys | 48mm (1.89in) |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |