Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m USB 3.2 Type A į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir suteikia maksimalią galią 15W. Jis turi auksu padengtas jungtis ir patvarų TPE apvalkalą, tinkamą veikimo temperatūroms nuo 0°C iki 40°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3m USB 3.2 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Vielos medžiaga | Padengtas varis |
| Palaikomas pralaidumas | 10Gbps |
| Maksimali galia | 15W (5V 3A) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių padengimas | Auksas |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Minimalus lenkimo spindulys | 26mm (1.02in) |
| Nominalus slopinimas | 0.5Mhz-15Ghz < 40dB |
| Šarvas | Padengtas varis 65% |