Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m USB 3.0 aktyvus prailginimo laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5 Gbps ir yra suderinamas su USB 3.2, 3.1 Gen 1 ir 3.0 standartais. Kabelis turi USB Type A Male jungtį viename gale ir USB Type A Female jungtį kitame, su tvirtu PVC korpusu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | USB Prailginimo Laidas |
| Modelis | 5m USB 3.0 Aktyvus Pratęsimas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.4ft) |
| Jungtys | USB Type A Male ir USB Type A Female |
| Korpuso Medžiaga | PVC |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Laidininko Medžiaga | Tinotas Vario |
| Palaikomi Standartai | USB 3.2, 3.1 Gen 1 ir 3.0 |
| Duomenų Perdavimo Greitis | Iki 5 Gbps |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Apvalkalo Skersmuo | 5.3mm (0.21in) |
| Svoris | 0.21kg (0.46lb) |