Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m USB 3.2 Type C į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 20Gbps ir suteikia maksimalų energijos tiekimą iki 100W. Jame yra auksu padengtos jungtys ir jis suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 3.2 Type C į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juodas |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Apvalkalo skersmuo | 5.4mm (0.21in) |
| Palaikoma juosta | 20Gbps |
| Maksimalus energijos tiekimas | 100W (20V 5A) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugymo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Medžiaga | TPE, Varis |
| Jungčių padengimas | Auksas |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Šarvas | Padengtas varis 85% |
| Atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |