Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Prijunkite USB 2.0 įrenginius iki 60 m su 12 m USB 2.0 aktyviu prailginimo laidu, palaikančiu 480 Mbps pralaidumą. Kabelis turi USB Type A Male jungtį viename gale ir USB Type A Female jungtį kitame, su patvariu PVC apvalkalu ir vario laidais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Prailginimo Laidas |
| Modelis | 12m USB 2.0 Aktyvus Pratęsimas Pro |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB Type A Male |
| Jungtis B | USB Type A Female |
| Ilgis | 12m (39.37ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 480 Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 50°C (32°F - 122°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Apvalkalo medžiaga | Pusiau matinė PVC, mažai toksiška |
| Jungčių konstrukcija | Žalvaris |
| Jungčių dengimas | Auksinis |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Juoda |
| Grynasis svoris | 0.42kg (0.93lb) |
| Bendras svoris | 0.597kg (1.32lb) |
| Pakavimo tipas | Kartoninė dėžutė |
| Pakavimo matmenys | 235x200x65mm (9.25x7.87x2.56in) |