Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1.5 m ilgio USB 3.2 Type A į Type C laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10 Gbps ir maksimalų 15 W galingumą. Jis turi auksu padengtas jungtis, PVC korpusą ir yra suderinamas su USB 3.2 bei USB 2.0.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1.5 m USB 3.2 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (4.92 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Padengtas varis |
| Laido skersmuo (energija) | 22AWG |
| Laido skersmuo (duomenys) | 30AWG |
| Maksimalus energijos suvartojimas | 15W (5V 3A) |
| Palaikomas juostos plotis | 10Gbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių danga | Auksas |
| Apsauga | Varinė folija ir padengtas varis (70%) |
| Nominalinė slopinimas | 0.5MHz-15GHz < 40dB |
| Minimali lenkimo spindulys | 45 mm (1.77 colio) |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |