Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m ilgio USB 2.0 Type A į B kabelis su chromu padengtomis jungtimis ir padengta varine apsauga. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo -20°C iki 80°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 5m USB 2.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.40ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Laikymo temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type B Male |
| Apvalkalas | PVC |
| Vairo medžiaga | Alavu padengta varis |
| Apsauga | Alavu padengta vario tinklelis 85% |
| Apvalkalo skersmuo | 4.6mm (0.18in) |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |