Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1.5 m ilgio USB 3.2 Type C į C laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 20 Gbps ir suteikia maksimalų 100 W energijos tiekimą. Jis suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4, o tvirtas PVC apvalkalas ir auksu padengtos jungtys užtikrina ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1.5m USB 3.2 Type C į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5m (4.92ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Švininis varis |
| Maksimali galia | 100W (20V 5A) |
| Palaikomas juostos plotis | 20Gbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Maksimali raiška | 4K 4096x2160@60Hz |
| Palaikomi protokolai | USB 3.2, USB 2.0, DisplayPort 1.4 |
| Nominalus slopinimas | 0.5Mhz-15Ghz < 40dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48mm (1.89in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |