Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB 3.0 Type A į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jame yra auksu padengti jungtys ir patvari PVC apvalkalas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3 m USB 3.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | Type A Male (USB 3.2), Type B Male (USB 3.2) |
| Korpuso medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungties padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Kabelio ilgis | 3 m (9.84 pėdų) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidumo medžiaga | Alavuotas varis |
| Laidumo storis (galia) | 24AWG |
| Laidumo storis (duomenys) | 28AWG |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
Papildoma informacija |
|
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Šarvai | Alavuotas vario pynimas 65% |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, UL |