Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
3 m USB 3.2 Type A į A kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jis turi auksu padengtas jungtis ir patvarią PVC apvalkalą, užtikrinantį patikimą veikimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3m USB 3.2 Type A į A kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type A Male |
| Korpusas | Chromuotas, ABS |
| Jungčių danga | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas 3µm |
| Matmenys (apytiksliai) | A: 16x35x8.3mm (0.63x1.38x0.34in) |
| Standartas | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0, USB 3.1 Gen 1) |
| Ilgis | 3m (9.84 pėdų) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidų medžiaga | Alavuotas varis |
| Laido storis galiai | 24AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG |
| Ekranavimas | Alavuotas vario tinklelis 65% |
| Veikimo temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Laikymo temperatūra | -25°C - 85°C (-13°F - 185°F) |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz - 7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |