Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio sustiprintas USB Type A į Lightning kabelis turi USB 2.0 Type A Male jungtį ir Lightning C89 Male jungtį, palaikantis 480Mbps pralaidumą. Kabelis pagamintas iš PVC korpuso, tinoto vario laidininkų ir yra suderinamas su įvairiais standartais, įskaitant MFi ir RoHS.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 3m sustiprintas USB Type A į Lightning kabelis |
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, Lightning C89 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Laidininko konstrukcija | Žalvaris |
| Laidininko danga | Auksas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 3.6mm (0.14in) |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis galiai | 22AWG |
| Laidininko storis duomenims | 28AWG |
| Šarvas | Tinotas vario pynimas |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Minimalus lenkimo spindulys | 35mm (1.38in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugojimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Suderinamumas |
|
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |