Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB Type C į Lightning kabelis palaiko USB 2.0 su 480Mbps pralaidumu. Jis pasižymi tvirtu PVC korpusu, nikelio dangos jungtimis ir atitinka MFi standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 3m sustiprintas USB Type C į Lightning kabelis |
| Jungtys | USB 2.0 Type C Male, Lightning C94 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pinų konstrukcija | Fosforinis bronzas |
| Pinų danga | Auksas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84 pėdos) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Galia | 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 4.9mm (0.19in) |
| Laidų medžiaga | Tininiu varis |
| Laido storis galiai | 18AWG |
| Laido storis duomenims | 24AWG |
| Apsauga | Tininiu vario tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Minimalus lenkimo spindulys | 38mm (1.5in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |