Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m USB Type A į Lightning kabelis su juodu PVC apvalkalu palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps. Jame yra nikeliu dengtos jungtys, vario laidai su tinavimu, ir jis atitinka CE, UKCA, RoHS ir MFi standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male į Lightning C89 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Laido konstrukcija | Žalvaris |
| Laido danga | Auksas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56 pėdų) |
| Apvalkalo skersmuo | 3.2mm (0.13in) |
| Laido medžiaga | Tinavimas varis |
| Laido storis (galia) | 22AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Apsauga | Tinavimas vario tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Minimalus lenkimo spindulys | 35mm (1.38in) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |
TOP susijusios paieškos