Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB Type C į Lightning kabelis turi USB 2.0 Type C Male jungtį ir Lightning C94 Male jungtį. Jis palaiko 480Mbps pralaidumą ir turi 2.0 galios tiekimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 3 m USB Type C į Lightning kabelis |
| Spalva | Baltas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84ft) |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | Lightning C94 Male |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Galios tiekimas | 2.0 |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 35mm (1.38in) |
Papildoma informacija |
|
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Apvalkalo skersmuo | 3.5mm (0.14in) |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Fosforo bronza |
| Pin danga | Auksas |
| Atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |