Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
USB 2.0 Aktyvus Prailginimo Laidas prailgina USB 2.0 jungtis iki 60 m su 480 Mbps pralaidumu. Kabelio ilgis yra 8 m, jis turi auksu padengtas jungtis ir pagamintas iš vario laidininkų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Prailginimo Laidas |
| Modelis | 8m USB 2.0 Aktyvus Pratęsimas Pro |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 8 m (26.25 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Dangos medžiaga | Mažai toksiška PVC |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 50°C (32°F - 122°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Palaikomas pralaidumas | 480 Mbps |
| Perdavimo technologija | USB 2.0 |
Jungtys |
|
| Jungtis A | USB Type A Male |
| Jungtis B | USB Type A Female |
| Jungčių danga | Auksas (Priekinė), Nikelis (Galinė) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |