Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jame yra auksu padengtos jungtys, PVC korpusas ir 3 metrų ilgis.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3 m USB 3.2 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 3.2 Type A Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Micro-B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Auksas |
| Pinų konstrukcija | Žalvaris |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm (0.61 x 1.38 x 0.31 in) |
| Matmenys (Micro-B) | 15.8 x 26.0 x 7.8 mm (0.62 x 1.02 x 0.31 in) |
| Kabelio ilgis | 3 m (9.84 pėdų) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5 mm (0.22 in) |
| Laido medžiaga | Švinas varis |
| Laido skersmuo (galia) | 24AWG |
| Laido skersmuo (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 80% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Nominalinė slopinimas | 0.5MHz-7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48 mm (1.89 in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |