Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m ilgio USB 2.0 Type C į Micro-B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps ir maksimalų energijos išėjimą 2.5W. Kabelis turi PVC korpusą, tinotą vario laidą ir atitinka RoHS bei REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3m USB 2.0 Type C į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Juoda |
| Korpuso skersmuo | 3.5mm (0.14in) |
| Laido storis (energijai) | 28AWG |
| Laido storis (duomenims) | 28AWG |
| Maksimali galia | 2.5W (5V 0.5A) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Laikymo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Micro-B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pinų danga | Auksas |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |