Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m ilgio USB 2.0 Type C laidas palaiko iki 60 W energijos tiekimą ir 480 Mbps duomenų perdavimo greitį. Jis turi auksu padengtas jungtis, PVC korpusą ir alavuotą varinį laidą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1 m USB 2.0 Type C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėd.) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male |
| Apvalkalo skersmuo | 4.5 mm (0.18 in) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Laikymo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Maksimali galia | 60W (20V 3A) |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480Mbps |
| Laidininko storis (galia) | 24AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 28AWG |
Papildoma informacija |
|
| Korpusas | PVC |
| Jungčių danga | Auksas |
| Šarvas | Varinė folija ir aliuminio-magnio pynė 57% |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Minimalus lenkimo spindulys | 45 mm (1.77 in) |