Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
3 m USB 3.2 Type C į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps ir maksimalų galingumą 4.5W. Jis turi patvarią PVC apvalkalą ir varinių laidininkų, užtikrinančių patikimą veikimą.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 3 m USB 3.2 Type C į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type B Male |
| Apvalkalo skersmuo | 4.3mm (0.17in) |
| Laidininko storis galiai | 22AWG |
| Laidininko storis duomenims | 30AWG |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Maksimalus galingumas | 4.5W (5V 0.9A) |
| Nominalinė atenuacija | 100-2500MHz < 20dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 25mm (0.98in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |