Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m USB 3.2 Type A kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps ir turi auksu padengtus jungtis, užtikrinančias geresnį laidumą. Kabelis pagamintas iš PVC su tininiu variniu laidininku ir turi minimalų lenkimo spindulį – 48 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 5m USB 3.2 Type A Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male į USB 3.2 Type A Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Auksas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Matmenys (apytiksliai) | 15.5 x 35 x 7.8 mm (0.61 x 1.38 x 0.31 in) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5 mm (0.22 in) |
| Laidinio medžiaga | Tininiu varis |
| Laidinio gabaritas energijai | 24AWG |
| Laidinio gabaritas duomenims | 28AWG |
| Šarvas | Aliuminio magnio pynė 80% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Minimalus lenkimo spindulys | 48 mm (1.89 in) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Juoda |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |