Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
7.5 m ilgio USB 2.0 Type A į B laidas, kurio jungtys su nikelio ir PVC danga. Užtikrina duomenų perdavimo greitį iki 480 Mbps.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 7.5m USB 2.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type B Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (A) | 15.5 x 35 x 7.8 mm (0.61 x 1.38 x 0.31 in) |
| Matmenys (B) | 11.8 x 35 x 10.2 mm (0.47 x 1.38 x 0.40 in) |
| Kabelio ilgis | 7.5m (24.61 pėdų) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Tinis varis |
| Laido storis (galia) | 26AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |