Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1.5 m USB 3.2 Type C kabelis turi 90° dešinįjį kampinį jungtį ir palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps su maksimaliu energijos tiekimu 60W. Jis suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4, veikia temperatūros diapazone nuo 0°C iki 40°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1.5m USB 3.2 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5m (4.92ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male 90° Dešinysis Kampas |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Maksimalus Energijos Tiekimas | 60W (20V 3A) |
| Palaikomi Protokolai | USB 3.2, USB 2.0, DisplayPort 1.4 |
| Veikimo Temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Nominalinė Slopinimas | 0.5Mhz- 400Mhz < 5.8db |
| Minimali Lankstymo Spindulys | 50mm (1.97in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |