Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 3.2 Type A į A kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jame yra auksu padengtos jungtys ir PVC apvalkalas su variniu laidu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | Cromo USB 3.2 Type A į A kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male į USB 3.2 Type A Male |
| Apvalkalo medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungties padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Matmenys (jungtis) | 16x35x8.3mm (0.63x1.38x0.34in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Tininiu varis |
| Laido storis (energija) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz - 7.5GHz < 25dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |