Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
1 m ilgio USB 3.2 Type C laidas palaiko duomenų perdavimo greitį iki 20 Gbps ir suteikia iki 60 W galios tiekimą. Jis yra suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4, o tvirtas PVC apvalkalas užtikrina ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1m USB 3.2 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Žalvaris su tinte |
| Maksimali galia | PD 3.0 iki 60W (20V 3A) |
| Palaikomas juostos plotis | 20Gbps |
| Maksimali raiška | 4K 4096x2160@60Hz |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 45mm (1.77in) |
Papildoma informacija |
|
| Pakavimo tipas | Polybag |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL (žaliava) |