Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
0.5m USB 3.2 Type C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 20Gbps ir suteikia iki 60W energijos tiekimą. Jis yra suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4, o jo konstrukcija yra tvirta, su PVC apvalkalu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Type C Kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 3.2 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male |
| Apvalkalo skersmuo | 4.5mm (0.18in) |
| Palaikoma juosta | 20Gbps |
| Maksimali galia | 60W (20V 3A) |
| Maksimali raiška | 4K 4096x2160@60Hz |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Laido storis galiai | 24AWG |
| Laido storis duomenims | 32AWG |
| Apsauga | Tiniruotas varinis apvadas 86% |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad išvengtumėte galimų pavojų. | |