Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Šis USB kabelis sukurtas greitam duomenų perdavimui ir palaiko USB 3.2 Gen 2 greičius iki 20 Gbps. Kabelis turi Type-C DisplayPort alternatyvų režimą su maksimaliu 3840 x 2160 pikselių raiška 60 Hz dažniu.
Savybės |
|
|---|---|
| Jungtis 2 | USB C |
| USB Type-C DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Jungtis 2 forma | Tiesi |
| Kabelio tipas | Apvalus kabelis |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Produkto spalva | Juoda |
| Jungtis 2 lytis | Vyras |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 20 Gbit/s |
| USB Power Delivery | Taip |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Power Delivery iki | 100 W |
| Jungtis 1 | USB C |
| Jungtis 1 forma | Tiesi |
| Jungtis 1 lytis | Vyras |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Plug and Play | Taip |
| Kabelio apvalkalas | Audinys |
Svoris ir matmenys |
|
| Kabelio skersmuo | 5.2 mm |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Kabanti dėžutė |
| Pakuotės plotis | 150 mm |
| Pakuotės aukštis | 20 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Kitos savybės |
|
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE |
Saugos įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Nelaikykite kabelio ekstremaliose temperatūrose, skysčiuose ar aštriuose daiktuose, kad išvengtumėte pažeidimų. Produktų, kuriuose yra elektroninių komponentų, negalima išmesti į įprastą šiukšliadėžę. Grąžinkite juos į elektroninių atliekų surinkimo punktą. |