Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB Type A į Lightning kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps ir yra suderinamas su iPhone, iPad ir iPod įrenginiais. Kabelis turi PVC apvalkalą, nikeliuotas jungtis ir 2 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Modelis | USB Type A į Lightning kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | Lightning C89 Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Alavuotas varis |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 35mm (1.38in) |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Baltas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Apvalkalo skersmuo | 3.2mm (0.13in) |
| Atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |