Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB Type A į Lightning kabelis su juodu PVC apvalkalu. Palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps ir yra suderinamas su įvairiais Apple įrenginiais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB Type A į Lightning kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | Lightning C89 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (Jungtis A) | 40 x 15.6 x 7.8 mm (1.57 x 0.61 x 0.31 in) |
| Matmenys (Lightning) | 37.5 x 10.6 x 6 mm (1.48 x 0.42 x 0.24 in) |
| Kabelio ilgis | 1m (3.28ft) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 3.2 mm (0.13 in) |
| Laidininko medžiaga | Tinatas varis |
| Laidininko storis (galia) | 22AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 28AWG |
| Apsauga | Tinatas varinis pynimas |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Minimalus lenkimo spindulys | 35 mm (1.38 in) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |