Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB Type A į Lightning kabelis su juodu PVC apvalkalu palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps. Jame yra USB 2.0 Type A Male jungtis ir Lightning C89 Male jungtis, su minimaliu lenkimo spinduliu 35mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB Type A į Lightning kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, Lightning C89 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (apytiksliai) | USB A: 40x15.6x7.8mm, Lightning: 37.5x10.6x6mm |
| Kabelio ilgis | 0.5m (1.64 pėdos) |
| Apvalkalo skersmuo | 3.2mm (0.13in) |
| Laido medžiaga | Tininiu varis |
| Laido storis | Galia: 22AWG, Duomenys: 28AWG |
| Šarvas | Tininiu vario tinklelis |
| Palaikoma juosta | 480Mbps |
| Minimali lenkimo spindulys | 35mm (1.38in) |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Spalva | Juoda |
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65, MFi |