Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 3.2 Type C kabelis su dviem 90° dešiniojo kampo jungtimis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir suteikia iki 60W energijos tiekimą. Jis suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4, ir turi patvarią PVC apvalkalą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1 m USB 3.2 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male 90° Dešiniojo Kampo |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male 90° Dešiniojo Kampo |
| Apvalkalo skersmuo | 5 mm (0.2in) |
| Galia laidininkui | 22AWG |
| Duomenų laidininkui | 28AWG |
| Darbinė temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 10Gbps |
| Energijos tiekimas | Iki 60W |
| Maksimali raiška | 4K 4096x2160@60Hz |
| Palaikomi protokolai | USB 3.2, USB 2.0, DisplayPort 1.4 |
| Nominalus slopinimas | 0.5Mhz- 400Mhz < 5.8db |
| Minimalus lenkimo spindulys | 50 mm (1.97in) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Polybag |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |