Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1.5 m USB 3.2 Type C kabelis turi du 90° dešiniojo kampo jungtis, palaikančias duomenų perdavimo greitį iki 10Gbps ir energijos tiekimą iki 60W. Jis suderinamas su USB 3.2, USB 2.0 ir DisplayPort 1.4, o maksimali rezoliucija yra 4K 60Hz.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB Kabelis |
| Modelis | 1.5m USB 3.2 Type C Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5m (4.92ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 3.2 Type C Male 90° Dešiniojo Kampo |
| Jungtis B | USB 3.2 Type C Male 90° Dešiniojo Kampo |
| Apvalkalo skersmuo | 5mm (0.2in) |
| Palaikomas pralaidumas | 10Gbps |
| Maksimali galia | PD 3.0 iki 60W |
| Maksimali rezoliucija | 4K 4096x2160@60Hz |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Korpusas | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pinų danga | Auksas |
| Nominalinė slopinimas | 0.5Mhz- 400Mhz < 5.8db |
| Minimalus lenkimo spindulys | 50mm (1.97in) |
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |