Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m USB Type C į Lightning kabelis su baltu PVC apvalkalu palaiko USB 2.0 ir Power Delivery 2.0. Jis turi 480Mbps pralaidumą ir atitinka CE, UKCA, RoHS ir MFi standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 2m USB Type C į Lightning kabelis |
| Spalva | Baltas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Jungtys | USB Type C Male į Lightning C94 Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Tinė varis |
| Laido storis energijai | 22AWG |
| Laido storis duomenims | 28AWG |
| Šarvas | Tinė vario tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 35mm (1.38in) |
Atitiktis |
|
| Standartų atitiktis | CE, UKCA, RoHS, MFi |