Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m ilgio sustiprintas USB Type C į Lightning kabelis turi USB 2.0 Type C Male jungtį ir Lightning C94 Male jungtį, maksimalus palaikomas pralaidumas yra 480Mbps. Jis pagamintas iš PVC korpuso, tinoto vario laidininkų ir atitinka CE, UKCA, RoHS bei MFi standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 2m sustiprintas USB Type C į Lightning kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type C Male, Lightning C94 Male |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Fosforo bronza |
| Pin danga | Auksas |
| Matmenys (C jungtis) | 42x12x6.4mm (1.65x0.47x0.25in) |
| Matmenys (Lightning jungtis) | 37.5x10.6x6mm (1.48x0.42x0.24in) |
| Kabelio ilgis | 2m (6.56 pėdos) |
| Standartas | USB 2.0 |
| Galia | 2.0 |
| Apvalkalo skersmuo | 4.9mm (0.19in) |
| Laidininko medžiaga | Tinotas varis |
| Laidininko storis (galia) | 18AWG |
| Laidininko storis (duomenys) | 24AWG |
| Apsauga | Tinotas vario tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Minimalus lenkimo spindulys | 38mm (1.5in) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, RoHS, MFi |