Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Nuskaitymas | |
| Tipas | Handheld bar code reader |
| Jutiklio tipas | Ccd |
| Palaikomi linijiniai (1d) brūkšniniai kodai | Code 11,code 32,code 39,code 93,gs1-128 (ucc/ean-128),jan |
| Maksimalus skenavimo plotis | 50 cm |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Standartinės sąsajos | „bluetooth“ |
| Belaidžio ryšio atstumas | 80 m |
| Bluetooth versija | 2.1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Abs sintetika |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (li-ion) |
| Baterijos talpa | 1100 mah |
| Baterijos įtampa | 3,7 v |
| Įkrovimo laikas | 3,5 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 200 g |
| Plotis | 90 mm |
| Ilgis | 70 mm |
| Aukštis | 183 mm |
| Bazės svoris | 100 g |
| Pagrindo matmenys | 95 x 40 x 190 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 95 % |
| Modelio pavadinimas | 178495 |