Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
1 m USB 2.0 Type A į Micro-B kabelis su pilku PVC apvalkalu ir vario laidais. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 2.0 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, USB 2.0 Type Micro-B Male |
| Korpusas | Chromuotas, ABS |
| Apvalkalas | PVC |
| Laido medžiaga | Tinotas varis |
| Laido storis | Galia: 24AWG, Duomenys: 28AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pažeidimų ar sužalojimų. | |