Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
2 m ilgio USB 2.0 Type A į Micro-B kabelis turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą. Jis palaiko 480Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo -20°C iki 80°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 2m USB 2.0 Type A į Micro-B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 2.0 Type A Male, USB 2.0 Type Micro-B Male |
| Apvalkalo medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungčių danga | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksas 3µm |
| Matmenys (A) | 15.5x35x7.8mm (0.61x1.38x0.31in) |
| Matmenys (Micro-B) | 10x24x7.5mm (0.39x0.95x0.30in) |
| Kabelio ilgis | 2m (6.56 pėdų) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Alavuotas varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvas | Alavuotas vario tinklelis 70% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
| Veikimo temperatūra | -20°C - 80°C (-4°F - 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C - 85°C (-13°F - 185°F) |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |