Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 2.0 Type A į C kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps ir maksimalią galią 15W (5V 3A). Kabelis turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį ilgaamžiškumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 2.0 Type A į C kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type A Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type C Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Veda medžiaga | Šlifuotas varis |
| Veda storis | 28AWG |
| Maksimali galia | 15W (5V 3A) |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Saugos temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungčių danga | Auksas |
| Šarvas | Aliuminio magnio tinklelis 82% |
| Pin konstrukcija | Žalvaris (A), Varis (C) |
| Nominalus slopinimas | 0.5-400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 25mm (0.98in) |
| Įpakavimo tipas | Polietileno maišelis |