Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 2.0 Type C į B kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480Mbps ir suteikia maksimalų energijos išėjimą 2.5W. Kabelis turi tvirtą PVC apvalkalą ir atitinka RoHS bei REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Produkto pavadinimas | 0.5m USB 2.0 Type C į B kabelis, Anthra Line USB Type C Male į B Male |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Juoda |
| Jungtis A | USB 2.0 Type C Male |
| Jungtis B | USB 2.0 Type B Male |
| Apvalkalo skersmuo | 4.4mm (0.17in) |
| Laidininko storis energijai | 26AWG |
| Laidininko storis duomenims | 28AWG |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | 0°C - 70°C (32°F - 158°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Maksimali galia | 2.5W (5V 0.5A) |
| Palaikomas juostos plotis | 480Mbps |
| Nominalus slopinimas | 1 - 400MHz < 5.8dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 25mm (0.98in) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL (žaliava kabelis) |