Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
0.5 m USB 2.0 Type A į B kabelis su chromu padengtais jungtimis ir alavo vario ekranu. Palaiko 480Mbps pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo -20°C iki 80°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 0.5m USB 2.0 Type A į B kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Jungtys | Type A Male, Type B Male |
| Korpusas | Chromu padengtas, ABS |
| Apvalkalas | PVC |
| Laidų medžiaga | Alavo varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Ekranavimas | Alavo vario tinklelis 70% |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Laikymo temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 & UL |